Přelet pivních píp

Obrázek: Přelet pivních píp
Začátek akce: 24.07.2021 v 10:00 hodin (So)
Předpokládaný konec: 24.07.2021 v 18:00 hodin (So)
Druh akce: Gastronomická akce
Místo konání: Ráby: Perníková chaloupka

Samospráva KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., dle čl. 19 a 27 zákona č. 2/1993 Sb., kterým byla vyhlášena Listina základních práv a svobod, srdečně zve na romantický festival piva pro milovníky piva a malých pivovarů - venkovní shromáždění podle zákona č. 84/1990 Sb. a klubový zážitkový program na privátním spolkovém území Království perníku® na podporu milovníků piva a malých pivovarů. Podporujeme petici Cechu domácích pivovarníků, která usiluje o zrušení 200l limitu domácích vařičů piva, tak jak je uvedeno ve zákonu 353/2003 sb. Chcete-li pomoci dobré věci a podpořit tuto změnu – můžete tak učinit svým řádným podpisem na archu petice zde – a Váš (či i další) podpisy zaslat poté na adresu: Radek Michel, Na Výsluní 380, Velké Březno, 40323, popř. i na adresu: SPP, Podskalská 365/10, Praha 2, 120 00.

Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na řadu zajímavých pivovarů z blízkého okolí i vzdálených koutů Česka. Potvrzené pivovary:
- Pivovar U Vojtěchů (Pardubice)
- Pivovar Loutkář (Chrudim)
- Pivovar Záhora (Kněžičky)
- Pivovar Mazák (Dolní Bojanovice)
- Klášterní pivovar Opatovice (Opatovice nad Labem)
- Pivovar Ovipistán (Ledce)
- Pivovar Malešov (Malešov)
- Pivovar Moravia (Brno)
- Pivovar Rampušák (Dobruška)
- Pivovar Mordýř (Dolní Ředice)
- Rodinný pivovar "U Vacků" (Chlumec nad Cidlinou)

Tato akce není určena dětem, za ně zodpovídají jejich rodiče a zákonní zástupci. Dětem se alkohol nenalévá, čtyřleté a starší se budou moci věnovat pouze teorii a v rolích Jeníčků a Mařenek budou moci navštívit paní Ježibabu v Perníkové chaloupce (vstupní vízum 80 nebo 100 Kč).

Autobusem a MHD (č. 16) je možné vystoupit na zastávce Ráby, Perníková chaloupka nebo Ráby, Kunětická hora.

Auta prosím parkujte na parkovišti u hradu Kunětická hora. Cesta od parkoviště k Perníkové chaloupce je značena. Nezajíždějte autem přímo k chaloupce. Toto místo je vyhrazeno pro výletní vláček.

Cyklisty prosíme, udržujte hraniční pásmo volné - tzn. neopírejte svá kola o plot okolo Království perníku. Kolo není možné vzít s sebou do areálu, tak si prosím nezapomeňte zámek!

Vstup na privátní spolkové území KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., je při akci Přelet pivních píp  24. 7. 2021 dovolen pouze:
  • zdarma DOMORODCŮM se zaregistrovaným Cestovním pasem Království perníku® (dospělý s max. 5 dětmi do 15 let). Tuto registraci si můžete udělat do pátku 23. 7.2021 22:00 hodin pravdivým vyplněním formuláře s poznámkou 20210724_pivo na https://www.pernikova-chaloupka.cz/adresar/registrace.phtml?id=1&frm_pozn=20210724_pivo POZOR! Registrace učiněné později nestihneme zpracovat a nebude k nim při akci přihlíženo. Zaregistrovaný pas jim bude předán na celnici Království perníku.
  • anonymním TOVARYŠŮM po úhradě vstupního víza 50 Kč/osoba (děti i dospělí)
  • JENÍČKŮM a MAŘENKÁM k návštěvě zážitkového programu Muzea perníku® po úhradě vstupního víza 100 Kč/osoba (děti i dospělí), při provedené rezervaci na https://www.pernikova-chaloupka.cz/program/rezervace_k3.phtml?datum=2021-7-24&prog=11 pouze 80 Kč/osoba jakéhokoliv věku.

Pokud nesouhlasíte s textem této pozvánky, pokud nesplňujete aktuálně platné podmínky mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, pokud máte zvýšenou teplotu či jiné příznaky nemoci COVID-19 a nebo když máte strach z nákazy koronavirem, nevstupujte ani do prostoru Celnice Království perníku!
V opačném případě přicházíte na vlastní odpovědnost s vědomím, že jste schopni splnění podmínek prokázat, a my tomuto vašemu gestu věříme jako čestnému prohlášení. Přejeme vám krásný den a pevné zdraví.

Základní informace: Perníková chaloupka
Další informace:https://www.pernikova-chaloupka.cz
Autor:Luděk Šorm (KAM NA PARDUBICKU s.r.o.)
e-mail: ludek@sorm.cz
organizace: č. 2
Aktualizace:18.07.2021 v 23:07 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ