Rehabilitační sanatorium

Léčebna Rehabilitační sanatorium tvoří komplex vzájemně propojených budov, obklopených lázeňským parkem, na okraji Karviné. Navázala na tradici léčebny Darkov a od roku 1976 poskytuje špičkovou lázeňskou péči se zaměřením na léčbu pohybového ústrojí, zejména stavů po operacích a úrazech, nemocí nervových (mozkové příhody, úrazy, operace a záněty mozku), stavů po popáleninách.

Léčebna disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s příslušenstvím, velkým bazénem pro plavání a cvičení, malým bazénem s jodobromovou vodou, saunou, kavárnami, bistrem, zahradními terasami, společenským sálem, klubovnami, poštou, směnárnou, kadeřnictvím, kosmetikou, pedikúrou, optikou, suvenýry. Hosté mají možnost připojení k Internetu. Prostory v hlavním komplexu budov jsou bezbariérové. K dispozici jsou další zrekonstruované pokoje v samostatné vilce, která se nachází v klidném prostředí lázeňského parku.

Spolu s léčebnou Darkov v Karviné-Darkově (vzdálenost 3 km) tvoří léčebna Rehabilitační sanatorium jeden ekonomický celek pod názvem Lázně Darkov, akciová společnost. Léčebna Rehabilitační sanatorium má kapacitu 631 lůžek pro dospělé pacienty. Převládají jedno a dvoulůžkové pokoje, všechny s příslušenstvím, k dispozici jsou také apartmá či pokoje pro rodiny s dětmi. Výhodou Rehabilitačního sanatoria je propojenost jednotlivých budov - pacientům je poskytováno pod jednou střechou ubytování, stravování i procedury.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

  • Území obce: zadanému dotazu nevyhovuje ani jedna obec
DALŠÍ INFORMACE: http://www.darkov.cz
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 29.07.2004 v 11:08 hodin