Katalog >

Dar na ozvučení areálu

Perníková chaloupka

Dobrovolný finanční dar (členský příspěvek) na vybudování profesionálního ozvučení, které by umělo směrovými reproduktory se zvukovými efekty oživit současně různé scény na celém 2,5 ha velkém území Království perníku (vítání hostů z ciziny, expozice parforsních honů,..). Děkujeme za každou stokorunu, kterou můžete vynásobit dle vašich možností.

Kód: 80

Skladem > 20 ks

100 Kč

Divadelní scéna zážitkového programu Království perníku® v oploceném areálu za "Železnou oponou" s Celnicí propojuje řadu venkovních i vnitřních prostor, které vytvářejí originální kulisy divadelního happeningu na motivy známých pohádek, literárních děl a filmů.

V čem je výjimečná? Zatímco například v Českém Krumlově mají otáčivé hlediště pro sedící diváky, v Království perníku® se mezi jednotlivými scénami "diváci" (účastníci) procházejí a aktivně se v různých divadelních rolích dle svých schopností a zájmu zapojují do improvizované umělecké produkce pod vedením profesionálů (např. Ježibaba v Perníkové chaloupce peče perníky, u ohníčku sedí 12 Měsíčků a hádají se o počasí, Kantor vyučuje žebrání, Kdosi hrabe listí, Červená Karkulka se schovává před vlkem, Zahradník zalévá Pichlavou past na Růženku, Žebráci žebrají, Hrabě poroučí, ... ). Zpívání je - podobně jako v Zemi krále Miroslava - dovoleno!


Zobrazit větší OpenStreetMap.cz s výběrem mapových vrstev nebo OpenStreetMap.org (vyhledávání, trasy,...)