Pozvánka na Přelet pivních píp

Romantický festival pro milovníky piva a malých pivovarů se uskuteční na území Království perníku pod hradem Kunětická hora u Pardubic v sobotu 1. 7. 2023 od 10 do 18 hodin.

Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na řadu zajímavých pivovarů z blízkého okolí i vzdálených koutů Česka:

- U Vojtěchů (Pardubice)
- Welzl (Zábřeh na Moravě)
- Krkonošský Medvěd (Vrchlabí)
- Mordýř (Dolní Ředice)
- Žácký pivovar Auersperg (Žáky)
- Horác (Jihlava)
- Kynšperský pivovar (Kynšperk nad Ohří)
- Rodinný pivovar Švihov (Loket)
- Pivovar Miletín (Miletín - Hořice)
- Pivovar Přeštice
- Pivovar Libor Hančar Počátky (Seč)
- Pivovar Kompas (létající)

Další nabídku zajistí:
- Moštárna Zdrcený jablko (Vlastní mošt a cider)
- Pardubickej Lajf (Vlastní Pivo a cider)

Občerstvení bude zajištěno jako obvykle.

Tato akce není určena dětem, za ně zodpovídají jejich rodiče a zákonní zástupci. Dětem se alkohol nenalévá, čtyřleté a starší se budou moci věnovat pouze teorii a v rolích Jeníčků a Mařenek budou moci navštívit paní Ježibabu v Perníkové chaloupce (vstupní vízum 100 Kč pro registrované nebo 150 Kč anonymně).

Autobusem a MHD (č. 16) je možné vystoupit na zastávce Ráby, Perníková chaloupka nebo Ráby, Kunětická hora.

Auta prosím parkujte na parkovišti u hradu Kunětická hora. Cesta od parkoviště k Perníkové chaloupce je značena. Nezajíždějte autem přímo k chaloupce. Toto místo je vyhrazeno pro výletní vláček.

Cyklisty prosíme, udržujte hraniční pásmo volné - tzn. neopírejte svá kola o plot okolo Království perníku. Kolo není možné vzít s sebou do areálu, tak si prosím nezapomeňte zámek!

Vstup na privátní spolkové území KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., je při akci Přelet pivních píp  1. 7. 2023 dovolen pouze:
  • zdarma DOMORODCŮM se zaregistrovaným Cestovním pasem Království perníku® (dospělý s max. 5 dětmi do 15 let). Pokud ještě Cestovní pas Království perníku na své jméno nemáte, registraci si můžete udělat do pátku 30. 6. 2023 22:00 hodin pravdivým vyplněním formuláře dle občanského průkazu s poznámkou 20230701_pivo na https://www.pernikova-chaloupka.cz/adresar/registrace.phtml?id=1&frm_pozn=20230701_pivo POZOR! Registrace učiněné později nestihneme zpracovat a nebude k nim při akci přihlíženo. Zaregistrovaný pas jim bude předán na celnici Království perníku.
  • anonymním TOVARYŠŮM po úhradě vstupního víza 70 Kč/osoba (děti i dospělí)
  • JENÍČKŮM a MAŘENKÁM k návštěvě zážitkového programu Muzea perníku® po úhradě vstupního víza 150 Kč/osoba (děti i dospělí), při provedené rezervaci na https://www.pernikova-chaloupka.cz/program/rezervace_k3.phtml?datum=2023-07-01&prog=11 pouze 100 Kč/osoba jakéhokoliv věku.

Přelet pivních píp
Přelet pivních píp
Srdečně zvou všichni pořadatelé.

(šm)