Vážení přátelé,
z důvodů vyhlášení nouzového stavu České republiky jsme museli zrušit zážitkové programy Království perníku ®.
Domorodci netrpělivě vyhlížejí dobu, která jejich konání umožní - v rozsahu a za dodržení podmínek platných opatření proti šíření čínského moru. Sledujte informace na této stránce.

Významná smlouva podepsána

Prezident Asociace turistických informačních center České republiky Miroslav Foltýn a Eva Frindtová, jednatelka C.O.T. media , s.r.o., podepsali významnou smlouvu o spolupráci.

COT poskytne v rámci reciproční spolupráce:

  • jednu stranu v rozsahu formátu A4 na prezentaci aktivit ATIC a to v každém vydání časopisu COT Business
  • umístění loga ATIC na svých webových stránkách www.cot.cz a na webovém serveru www.CZeCOT.com, ev. v časopise COT Business
  • poskytnutí smluvní slevy ve výši 34 % na placené prezentace členů ATIC v časopise COT Business a uvedení ATIC jako partnera turistického serveru České republiky www.CZeCOT.com

ATIC poskytne v rámci reciproční spolupráce:

  • umístění nabídky související s aktivitami COT v interním Zpravodaji (případně jeho elektronické verze), který je rozesílán členům ATIC v rozsahu jedné poloviny strany formátu A4 (barevně)
  • prezentaci časopisu a serveru www.CZeCOT.com v rámci celostátního jednání členského fóra
  • umístění loga časopisu a serveru www.CZeCOT.com na svých webových stránkách
  • ATIC bude doporučovat svým členům aktivní zapojení do celorepublikové Databanky akcí na http://databanka.akci.cz, která je integrována do www stránek ATIC i serveru www.CZeCOT.com.

Foto

Informačním centrům v České republice, které jsou členy profesního sdružení (cechu), se tak otevírá nejenom možnost výrazné slevy 34% na placenou inzerci v časopise COT Business, ale i bezplatná integrovaná prezentace kulturních, sportovních a turistických akcí regionu na stránkách Asociace turistických informačních centrech, na serveru CZeCOT.com a v rámci celého systému Doménová koule.

Luděk Šorm,
ředitel sekretariátu A.T.I.C. ČR

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 27.04.2003 v 17:50 hodin

Menu

Kontakt

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz