Babišovci v akci!

Babišovci v akci!
Perníková chaloupka 22. 8. 2017

Vážení návštěvníci,

omluvte vandalský útok z volebního týmu Andreje Babiše, který je jeho vizitkou. Nás nezastraší a ke změně názoru nepřesvědčí! Nekrademe, platíme daně a podnikáme bez dotací, které jsou stejně neférové jako doping ve sportu. Rádi sloužíme zákazníkům, co respektují naše práva a chtějí žít jako SVOBODNÍ občané.

Diskusi o tom, zda to udělal někdo z oficiálního Volebního týmu ANO 2011 nebo z nějakého jiného „volebního týmu Andreje Babiše“ (jak jsme uvedli s malým "v") anebo dokonce jakýsi jeho volební příznivec, považuji za zbytečnou a matoucí. Jasné a burcující volební sdělení "Majitel krade, volte ANO" totiž vychází z dlouhodobě probíhající negativní volební kampaně Andreje Babiše: každý, kdo protestuje proti nesmyslné EET buzeraci, je po gottwaldovsku označován za zloděje ("fšetci kradnú"), i když daně platí poctivě a zákony dodržuje. Andrej Babiš dělá to, co dělali komunisté na přelomu čtyřicátých a padesátých let. Vytváří vnitřního nepřítele a říká nepodnikající veřejnosti a zaměstnancům, že ti zlí živnostníci a malí podnikatelé neplatí daně a že všichni kradou. Nás tento incident, který nepochybně souvisí s dosavadní mediální masáží veřejnosti a volební propagandou hnutí ANO, nezastraší!

Nikdy jsem své podnikání nespojoval s politikou, ale nyní je situace mimořádně vážná: ti největší lumpové a zloději, kteří se kdy v naší zemi objevili, nejhlasitěji křičí, že brání zemi proti zlodějům a lumpům. Nechci strkat hlavu do písku a předstírat, že mi nesmyslné zákony a postupné omezování občanských svobod nevadí. Nekrademe, platíme daně a podnikáme bez dotací, které jsou stejně neférové jako doping ve sportu. Rádi sloužíme zákazníkům, co respektují naše práva a chtějí žít jako SVOBODNÍ občané. Proto budu ve volbách usilovat o vaši důvěru jako nestraník na kandidátce Strany svobodných občanů, s jejímž volebním programem se ztotožňuji. Volte Svobodné!

Filip Sedlák (Naše Pardubice): "To už je vážně třídní boj. A nemá to daleko do historických souvislostí, když v Německu se začala šířit nenávist vůči židům. Rabovali se jim obchody malovali se na ně propagandistická hesla. "Majitel krade, volím ANO" tak zní heslo třídního boje dneška a jak vidět nenávist, kterou do lidí zasel člověk, který rozhodně nespolupracoval s STB, nechtěl dotaci na Čapí hnízdo, ani nechtěl do politiky, nese své plody."