PŘIPRAVUJEME: Předvánoční Kuňkání pod Kuňkou (17.11.2020 v 10:00 hodin)

Azylový balíček

Azylový balíček

Objednejte si předplatné zážitkového programu či ubytování  v originálním dárkovém balení Království perníku® a s řadou bonusů. Pod vánoční stromeček? Azylový balíček!

Obsahuje oficiální pozvání (zvací dopis), cestovní doklady (Cestovní pas Království perníku® a anonymní vstupní víza), mapy a jiné informační materiály, dle jeho hodnoty také poukázky na program, ubytování či sociální zabezpečení životními dávkami Království perníku® (DKP ve funkci místní měny) a medové perníky. Obsah azylového balíčku lze přizpůsobt individuálním přáním objednatele a zaslat jako dárek na zadanou adresu.

Základní nabídka azylových balíčků

Balíček:
mimo jiné bonusy obsahuje:

Program 500 Kč

Voucher na Dávky Království perníku (DKP), jimiž lze uhradit vstupní víza programu Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 1-5 osob (rodinné vstupné) a jiné spotřební rekvizity (jídlo, pití, perníky, suvenýry,...).
Ubytování 1.100 Kč
Voucher na zaplacené ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní.

Ubytování 1.600 Kč

Voucher na zaplacené ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve trojlůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní.

Ubytování 2.100 Kč

Voucher na zaplacené ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaněmi a se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 2 osoby.

Ubytování 3.100 Kč

Voucher na zaplacené ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve trojlůžkovém pokoji na 2 noci se snídaněmi a se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 3 osoby.

Proč a jak požádat o azyl?

Pro „domorodce“ jsou v Království perníku® výhodnější podmínky než pro anonymní „cizince“, a proto jim doporučujeme, aby si zážitkový program Království perníku zarezervovali na konkrétní den a čas vyplněním jednoduchého formuláře na www.kralovstvi.cz, přičemž mailem jim přijde potvrzení o rezervaci termínu i návod na vyplnění Cestovního pasu Království perníku (úřední ověření s kulatým razítkem provedeme dodatečně při jejich návštěvě Království perníku). Vstupní vízum uhradí buď komunitní měnou DKP, je-li součástí Azylového balíčku (jsou v různé hodnotě), anebo českými korunami CZK.

K uplatnění voucheru na zaplacené ubytování je třeba nejprve kontaktovat spravce@kralovstvi.cz s návrhem termínu. Rezervační systém pro ubytování je nyní ještě v přípravě.

Budou mít takové zážitky, jaké si udělají. Na setkání se těšíme.