Statistika návštěvnosti

Stránka 'Velikonoce v Perníkové chaloupce' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
07.09.2019 (Sat) 0 x5 x5 x
08.09.2019 (Sun) 1 x9 x10 x
09.09.2019 (Mon) 1 x3 x4 x
10.09.2019 (Tue) 0 x7 x7 x
11.09.2019 (Wed) 0 x2 x2 x
12.09.2019 (Thu) 1 x3 x4 x
13.09.2019 (Fri) 0 x7 x7 x
14.09.2019 (Sat) 0 x5 x5 x
15.09.2019 (Sun) 0 x5 x5 x
16.09.2019 (Mon) 0 x6 x6 x
17.09.2019 (Tue) 2 x1 x3 x
18.09.2019 (Wed) 0 x5 x5 x
19.09.2019 (Thu) 0 x2 x2 x
20.09.2019 (Fri) 0 x5 x5 x
21.09.2019 (Sat) dnešní data budou spočítána zítra

Menu

Contact

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz