Vážení přátelé,
již jsme po koronavirové pauze obnovili činnost a těšíme se na setkání s vámi. Rezervujte si vstupní vízum na konkrétní den a čas.


Statistika návštěvnosti

Stránka 'http://www.pernikova-chaloupka.cz/sitemap.phtml?id=4552' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
23.05.2020 (Sat) 14 x0 x14 x
24.05.2020 (Sun) 9 x0 x9 x
25.05.2020 (Mon) 44 x0 x44 x
26.05.2020 (Tue) 17 x0 x17 x
27.05.2020 (Wed) 13 x0 x13 x
28.05.2020 (Thu) 14 x0 x14 x
29.05.2020 (Fri) 41 x0 x41 x
30.05.2020 (Sat) 72 x0 x72 x
31.05.2020 (Sun) 19 x0 x19 x
01.06.2020 (Mon) 13 x0 x13 x
02.06.2020 (Tue) 21 x0 x21 x
03.06.2020 (Wed) 51 x0 x51 x
04.06.2020 (Thu) 612 x0 x612 x
05.06.2020 (Fri) 34 x6 x40 x
06.06.2020 (Sat) dnešní data budou spočítána zítra

Menu

Contact

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz