Vážení přátelé,
již jsme po koronavirové pauze obnovili činnost a těšíme se na setkání s vámi. Rezervujte si vstupní vízum na konkrétní den a čas.


Statistika návštěvnosti

Stránka 'Království perníku' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
23.05.2020 (Sat) 3 x35 x38 x
24.05.2020 (Sun) 6 x10 x16 x
25.05.2020 (Mon) 24 x21 x45 x
26.05.2020 (Tue) 4 x30 x34 x
27.05.2020 (Wed) 4 x19 x23 x
28.05.2020 (Thu) 1 x14 x15 x
29.05.2020 (Fri) 3 x25 x28 x
30.05.2020 (Sat) 5 x47 x52 x
31.05.2020 (Sun) 3 x100 x103 x
01.06.2020 (Mon) 7 x24 x31 x
02.06.2020 (Tue) 2 x46 x48 x
03.06.2020 (Wed) 1 x41 x42 x
04.06.2020 (Thu) 10 x56 x66 x
05.06.2020 (Fri) 11 x65 x76 x
06.06.2020 (Sat) dnešní data budou spočítána zítra

Menu

Contact

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz