Hotel Hilton Taba Resort & Nelson Village ***** [ Hotel nebo hostel ]

Hotel Hilton Taba Resort & Nelson Village *****
Poloha:
Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře. Tato unikátní poloha hotelu umožňuje výhled na Izrael , Jordán a Saudskou Arábii jedním pohledem. Tato unikátní oblast je také věhlasná mořským životem, vodními aktivitami a podvodními poklady. Krásný Hilton Taba Resort se skládá z hlavní budovy a vilek nazývaných Nelson Village.
Nelson Village je luxusní přístavba hotelu Hilton Taba Resort. Nelson Village je postavena z místních kamenů a přírodního dřeva, klienti mohou využívat všech služeb hotelu Hilton Taba Resort a využívat i ústraní Nelson Village.
Hlavní budova i vilky jsou položeny přímo u soukromé pláže.

Zařízení hotelu:
Hosté mohou využít recepci s lobby, hlavní, orientální, italskou restauraci, restauraci venkovského stylu, kavárnu, snack bar, casino, bar u bazénu a na pláži. Hotel má soukromou pláž, dva bazény (jeden v zimě vyhřívaný a jeden s mořskou vodou), jacuzzi, dětský klub, hřiště, diskotéku, 5 tenisových kurtů, plážový volejbal, Ping Pong, billiard, videohry, šachy a backgemon. Hosté mohou využít i služeb potápěčského centra s instruktory. Centrum vodních sportů nabízí vodní lyžování, potápění, windsurfing, kajaky, šnorchlování a rybářské výlety a dále také můžete využít půjčovny kol, jízdu na velbloudech, aromatické masáže, lukostřelbu.

Ubytování:
Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek, telefon, minibar, SAT-TV, fén, vlastní sociální zařízení a balkon s výhledem na moře nebo hory. Na recepci je k dispozici trezor zdarma. Pokoje jsou zde i pro handicapované a nekuřáky.

Stravování:
V ceně polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

Hodnocení:
· dítě 2-12 let pobyt zdarma
· vhodné pro rodiny s dětmi, hlídání dětí
· zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži
· přímo u velké vlastní pláže
· animační programy
· stravování formou bohatých bufetových stolů
· vynikající umístění hotelu
· bohaté sportovní vyžití
· pro náročné klienty


Naše hodnocení: *****
Hotel Hilton Taba Resort & Nelson Village *****
Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Jiřina Mihulová org. 2, 27.12.2003 v 19:11 hodin