NEshop Království perníku®

Neziskový Eshop pro úhradu zážitkových programů, spotřebních rekvizit, suvenýrů, vstupních víz (členských příspěvků) a finančních darů neziskovému KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., IČ 06622089, jehož činnost řídí spolková samospráva dle platných Stanov a Pravidel. Vyberte si:

Perníková chaloupka
Dar na ozvučení areálu

Dobrovolný finanční dar (členský příspěvek) na vybudování profesionálního ozvučení, které by umělo směrovými reproduktory se zvukovými efekty oživit současně různé scény na celém 2,5 ha velkém území Království perníku (vítání hostů z ciziny, expozice parforsních honů,..). Děkujeme za každou stokorunu, kterou můžete vynásobit dle vašich možností.

Azylový balíček Království perníku
Azylový balíček s programem

Originální dárkové balení voucheru do Divadla Království perníku (DKP), jímž lze uhradit vstupní víza zážitkového programu v Perníkové chaloupce pro 1-4 osoby (rodinné vstupné) a jiné spotřební rekvizity (jídlo, pití, perníky, suvenýry,...) v této hodnotě. Jako BONUS jsou přibaleny perníky, mapa a další informační materiály.

Azylový balíček Království perníku
Azylový balíček s ubytováním

Originální dárkové balení voucheru na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem v Perníkové chaloupce pro 2 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní. Jako BONUS jsou přibaleny perníky, mapa a další informační materiály.

Azylový balíček Království perníku
Azylový balíček s ubytováním

Originální dárkové balení voucheru na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem v Perníkové chaloupce pro 2 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaněmi. Jako BONUS jsou přibaleny perníky, mapa a další informační materiály.