NEshop Království perníku®

Neziskový Eshop pro úhradu zážitkových programů, spotřebních rekvizit, suvenýrů, vstupních víz (členských příspěvků) a finančních darů neziskovému KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., IČ 06622089, jehož činnost řídí spolková samospráva dle platných Stanov a Pravidel. Vyberte si z klubové nabídky, jež není komerčním prodejem a není určena anonymní spotřebitelské veřejnosti (napojení na platební bránu pro platbu kartami je nyní ve stadiu schvalování bankou):

Dar na ozvučení areálu

Dobrovolný finanční dar (členský příspěvek) na vybudování profesionálního ozvučení, které by umělo směrovými reproduktory se zvukovými efekty oživit současně různé scény na celém 2,5 ha velkém území Království perníku (vítání hostů z ciziny, expozice parforsních honů,..). Děkujeme za každou stokorunu, kterou můžete vynásobit dle vašich možností.

Azylový balíček s programem

Voucher na Dávky Království perníku (DKP), jimiž lze uhradit vstupní víza programu Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 1-5 osob (rodinné vstupné) a jiné spotřební rekvizity (jídlo, pití, perníky, suvenýry,...) v této hodnotě.

Azylový balíček s ubytováním

Voucher na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 2 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní.

Azylový balíček s ubytováním

Voucher na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 3 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve trojlůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní.

Azylový balíček s ubytováním

Voucher na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 2 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaněmi.

Azylový balíček s ubytováním

Voucher na zaplacené vstupní vízum se zážitkovým programem Muzea perníku v Perníkové chaloupce pro 3 osoby včetně ubytování ve Spolkovém domě Království perníku ve trojlůžkovém pokoji na 2 noci se snídaněmi.