Vážení přátelé,
z důvodů vyhlášení nouzového stavu České republiky jsme museli zrušit zážitkové programy Království perníku ®.
Domorodci ale nezahálejí a připravují se na dobu, která jejich konání umožní - v rozsahu a za dodržení podmínek platných opatření proti šíření čínského koronaviru. Možná již o Velikonocích? Sledujte informace na této stránce.

Dotace v Království perníku

Dotace v Království perníku
Úřední vyhláška k zamyšlení
Království perníku ® vyhlašuje program "Dotace bez práce": Každý může dobrovolně odevzdat 3 dávky, aby mohl požádat o dotaci ve výši 1 dávky.

Tento systém byl zdokonalen na území České republiky, kde většina chudých plátců povinně dotuje firmy v majetku bohatého premiéra, a také v EU (legalizovaná korupce států za peníze daňových poplatníků).

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s., je nevýdělečná (nezisková) právnická osoba, založená dle § 214 zákona č. 89/2012 Sb. Hlavním zdrojem příjmů jsou členské příspěvky (tzv. vstupní víza), které i s případnými dalšími příjmy musejí být v plné výši použity k úhradě spotřebovaných rekvizit (tzv. životních dávek) a ostatních nákladů s realizací účelu klubu, v němž "si jeho členové vyberou své zážitkové role (například žebrák, Jeníček nebo Mařenka, kantor se žáky, tovaryš, kupec, řemeslník, statkář, hrabě s družinou,...) s jejich životními dávkami dle hodnoty vstupního víza a navzájem se obdarovávají, navazují mezilidské kontakty a poskytují si rekvizity, gastronomické zážitky, zábavu, vzdělávání, sportovní i kulturní aktivity."

Menu

Kontakt

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz