Vážení přátelé,
z důvodů vyhlášení nouzového stavu České republiky jsme museli zrušit zážitkové programy Království perníku ®.
Domorodci ale nezahálejí a připravují se na dobu, která jejich konání umožní - v rozsahu a za dodržení podmínek platných opatření proti šíření čínského koronaviru. Možná již o Velikonocích? Sledujte informace na této stránce.

Pas Království perníku ®

Pas Království perníku ®
Potvrzuje, že jeho držitel se stal řádným členem KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s. (tzv. "domorodcem") a že je pod jeho ochranou.

Domorodec je oprávněn vracet se na území Království perníku ® přes Celnici (v jejích úředních hodinách), avšak nemusí platit vstupní víza jako tzv. "cizinci" (anonymní členové spolku). Platí pouze dobrovolné členské příspěvky (tzv. úplatky) k úhradě spotřebních rekvizit, které při komunitním zážitkovém programu ve své roli prožije, vypije, sní a spotřebuje.


Navíc budou domorodcům do Cestovního pasu Království perníku ® nalepována a orazítkována vstupní víza do některých zahraničních destinací na území ČR (hrady, zámky, muzea,...), a to za těch nejvýhodnějších podmínek, na které jednotlivci či rodina nedosáhnou.

Co ještě dodat? Snad jenom ujištění, že ze zákona členové za případné dluhy zapsaného spolku neručí .

POUČENÍ: Tento pas je nepřenosný, platí pro fyzickou osobu výše uvedeného jména, příjmení a data narození. Bez registrace na www.kralovstvi.cz, registračního čísla a ověřovacího kódu jsou výše uvedené údaje neplatné.
Registrace Cestovního pasu
Proč se stát řádným členem (tzv. "domorodcem") KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.

Menu

Kontakt

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz