Vážení přátelé,
z důvodů vyhlášení nouzového stavu České republiky jsme museli zrušit zážitkové programy Království perníku ®.
Domorodci netrpělivě vyhlížejí dobu, která jejich konání umožní - v rozsahu a za dodržení podmínek platných opatření proti šíření čínského moru. Sledujte informace na této stránce.

Perníkov ® Království perníku

Perníkov ® Království perníku
Dům č. p. 1 z roku 2005 v ulici Pavla Janoše na katastrálním území Perníkov ®, které je hlavním městem Království perníku
V Království perníku respektují právo každého suverenního státu zvolit své hlavní město, a sídlo své ambasády na půdě cizího státu dohodnout. Nezávazné rezoluce OSN na toto téma jsou nadbytečné.

Hlavním městem Království perníku je a bude PERNÍKOV ®.

Realitní kancelář perníkových nemovitostí ® v něm nabízí atraktivní domy včetně stavebního pozemku čísla popisného a Výpisu z katastru perníkových nemovitostí ®. Je to ideální investice hlavně pro novomanžele ("ať mají kde bydlet!"). A nyní s akční nabídkou: HYPOTEČNÍ ÚVĚR SE 100% AKONTACÍ - pouze u nás!

Od 8. května 2005 do konce roku 2017 již bylo zkolaudováno a předáno novým majitelům více než 8 tisíc nemovitostí. Výstavba hlavního města stále pokračuje, připravujeme přehlednou mapu lokality, v níž má své nemovitosti i řada vzácných celebrit.

Menu

Kontakt

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz