Hotel Sauna [ Hotel nebo hostel ]

Hotel SAUNA je soukromý hotel rodinného typu, který Vám nabízí přiměřené pohodlí a soukromí v době kdy odpočíváte na zasloužené dovolené. Teploty v léte sice nedosahují hodnot Kanárských ostrovů či jiného přímořského letoviska, ale zase nepůsobí Vašemu organismu takovou zátěž. Nádherná příroda Jeseníků láká k procházkám či k výletům na kole do nenapodobitelného okolí - nejvyšší moravská hora Praděd, světoznámé lázně Karlova studánka a řada dalších zajímavých lokalit čeká na Vaši návštevu. Díky příznivým klimatickým podmínkám jsou Jeseníky přímo balzámem na horní cesty dýchací nebo na druhé straně též rájem houbařů. Prostě ten, kdo má rád přírodu zamíří neomylně do Jeseníků a my se o Vás v hotelu Sauna postaráme.

Ubytování
K ubytování vám můžeme nabídnout 2 apartmány, čtyř a šesti lůžkový, vybavené barevnou televizí se satelitním příjmem. Samozřejmostí je kompletní vlastní sociální vybavení.
Dále máme k dispozici 2 - 3 lůžkové pokoje vybavené tekoucí teplou a studenou vodou. Na vyžádání zapůjčíme radiopřijímač. Velmi kvalitní sociální zařízení je společné na stejném patře jako pokoje. Součástí hotelového komplexu je vlastní parkoviště a hotelová sauna. Celodenní stravování je zajištěno v naší hotelové nekuřácké restauraci otevřené denně do 22 hodin.

Další možnosti
V okolí hotelu je možno v letní sezoně provozovat turistiku po velmi zajímavých a kvalitně značených turistických stezkách. Vyznavače cykloturistiky jistě potěší stále rostoucí počet značených cyklotras různé obtížnosti a délky. Vždy však mají něco společného a to je fakt, že vedou neopakovatelnou krajinou Jeseníků.

Nabízíme vám v mimosezonní době možnost pronájmu celého hotelu pro uzavřenou společnost. Máte zde možnost pořádat svatby v malém rodinném kruhu. Výrobní či jiné organizace jistě uvítají možnost uspořádání školení.

Samostatnou kapitolu tvoří zimní měsíce. Necelých 40 metrů od vchodu do hotelu "SAUNA" se nachází lyžařský vlek s napojením na 2 sjezdovky různé obtížnosti. V těsné blízkosti hotelu jsou uměle zasněžované svahy, které prodlouží lyžařskou sezonu. Nemusíte do Alp či jinam, Jeseníky Vám nabídnou za levnější peníz totéž, co zahraniční lyžařská centra. A když k tomu připojíte kvalitní služby našeho hotelu, útulnou nekuřáckou restauraci a k tomu připočteme obrovskou výhodu vlastního velkokapacitního parkoviště (mimochodem pro hosty hotelu zdarma).

KONTAKTNÍ ADRESA:

Hotel Sauna
Karlov pod Pradědem 24
793 36 Malá Morávka
Česko (CZ)
tel: (+420) 554 273 037
(+420) 603 470 509

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.hotelsauna.cz
Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Petr Svoboda (Infomorava.cz) org. 56, 19.10.2004 v 09:08 hodin