PŘIPRAVUJEME: Velikonoce v Perníkové chaloupce (30.03.2024 v 11:00 hodin)

TENISOVÝ TURNAJ O POHÁR STAROSTY

V sobotu 18.6. 2011 byl na tenisových dvorcích v Šenově u Nového Jičína uspořádán tenisový turnaj ve smíšené čtyřhře tenisu o pohár starosty obce Šenov u Nového Jičína.
Turnaje se zúčastnilo 17 smíšených párů z okresu Nový Jičín.

Slavnostní zahájení provedl v zastoupení starosty, místostarosta obce Ing. Jaromír Kadlec. Krátce poté již byly rozehrány první zápasy turnaje, které přinesly urputné boje. Hrací systém vycházel ze záměru, aby si všichni účastníci co nejvíce zahráli. Jednotlivé zápasy probíhaly v přátelské atmosféře a některé z nich měly i vysokou sportovní úroveň. Celkem sportovnímu zápolení přálo i počasí, a tak v 18 hodin mohl místostarosta obce slavnostně předat ceny těm nejúspěšnějším a přípitkem "šampaňským" z pohárů těch nejlepších, celý turnaj ukončit.

1. místo a tím i pohár nejcennější získala dvojice Zdeněk Kubeša (Šenov u N.J) a Renáta Bernátková (N. Jičín) po vítězném utkání ve finálovém zápase v poměru 6 : 2 nad dvojicí Jaromír Andrš ( N. Jičín) a Marcela Palacká (Šenov u N.J.), kteří získali 2. místo.
3. místo získala společně dvojice Antonín Patka (Mořkov) s Lucii Pantálkovou
(N. Jičín) a Karel Bernátek (N. Jičín) s Radkou Andršovou (Šenov u N.J.)

Ceny útěchy po svých vítězstvích získali Kamil Popadič (N. Jičín) s Karlou Téglovou (Pustějov), Roman Bílek (N.Jičín) s Ivanou Rýparovou (Šenov u N.J.) a Vláďa Fusík s Kristýnou Kotrlovou (oba Bílovec).

Ceny sympatií získali manželé Vlčkovi (Šenov u N.Jičína) a manželé Nedomovi (Šenov u N.J.).
Cenu fair-play získal Miroslav Macke (Příbor) a Dagmar Jáhnová (N. Jičín).
Cenu věrnosti turnajům pořádaných v Šenově u Nového Jičína získali manželé Mikulovi (Šenov u N.J.) a Broňa Dobešová (Příbor).

Celý turnaj organizovala a zabezpečovala sportovní komise obce a nutno objektivně přiznat, že se svého úkolu zhostila velmi dobře, což vyjádřili všichni účastníci turnaje závěrečnou děkovačkou a pokřikem: "Chlapci děkujem!"

Poděkování patří též manželům Studeným, kteří uvařili chutný guláš a starali se o občerstvení a tím přispěli k celkové spokojenosti všech účastníků turnaje.
Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout v sekci FOTOALBUM.