Rottrová, Habera a Sklovská zazpívají lidové písně

Kongresové centrum Praha
Jedinečný koncert připravuje Folklorní sdružení České republiky s Kongresovým centrem Praha. Na jevišti Kongresového sálu vystoupí naši populární zpěváci s neobvyklým repertoárem.
Marie Rottrová, Sisa Sklovská a Paľo Habera přijali pozvání mistra Petra Dvorského na slavnostní koncert k 10. ročníku soutěže Zpěváček (soutěž dětských interpretů lidových písní).
Podobná akce na Slovensku se jmenuje Slávik. Vítězové obou dětských pěveckých soutěží budou na jevišti se svými dospělými kolegy. A dohodli se, že populární zpěváci opustí pro tento večer svůj obvyklý repertoár a společně si zazpívají lidové písně.
Galakoncert "Zpíváme pro radost", se koná v Kongresovém sále Kongresového centra Praha v neděli 10. října 2004 v 19,30 hodin.
O den dříve, tedy v sobotu 9. října od 17 hodin, bude galakoncertu předcházet ještě jedno jedinečné představení. V Jižním sále Kongresového centra Praha vystoupí 7 finalistů celostátní přehlídky dětských zpěváků lidových písní ČR Zpěváček a 7 finalistů celostátní soutěže Slávik Slovenska. Doplní je "malí vyslanci" lidového zpěvu z Polska, Maďarska, Rakouska, Německa, Bulharska a Ruska.
Vstupenky na oba koncerty jsou v prodeji v pokladně Hudebního divadla v Kongresovém centru Praha, v sekretariátu Folklorního sdružení ČR a v síti Ticket Pro.