Penzion Motýlí louka [ Penzion ]

Rodinný penzion Motýlí louka se nachází v malé vesničce Chlum, v těsné blízkosti přírodní rezervace Vápenice a v půvabné krajině Železných hor.

Zrekonstruované venkovské stavení s velkou zahradou poskytuje příjemné ubytování a klid. Motýlí louka je ideálním místem pro setkání rodin a přátel, kteří si chtějí odpočinout a strávit čas v přírodě. Zároveň do penzionu můžete vzít svůj tým na neobvyklý teambuilding, a nebo nasbírat energii a inspiraci v rámci home office.

V přízemí najdete společenskou místnost s krbem spojenou prosklenými dveřmi se zahradní terasou. Ve společné kuchyni vybavené el. sporákem můžete využít mikrovlnnou troubou, topinkovač, lednici, mrazák i myčku na nádobí.

V prvním patře je k dispozici apartmá 1+1 pro 4 osoby, dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Pokoje v prvním patře mají vlastní sociální zařízení.

Druhé patro nabízí dva podkrovní pokoje se sníženým podhledem až pro osm osob. Koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, kterou najdete v prvním patře, je společná pro oba pokoje.

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
Typ záznamu: Penzion
AKTUALIZACE: uživatel č. 6742 org. 127, 11.03.2022 v 11:18 hodin