Diskusní fórum, názory, úvahy, seznamka ....

Na tomto místě můžete vyjádřit svoje názory, starosti či radosti. Můžete se podělit se svými skušenostmi s tantrou, meditací, nebo touto cestou hledat přátele, nebo radu .... Příspěvky prosím formulujte s dodržením zásad tantrické slušnosti, tolerance a vzájemné úcty. Vulgární vyjádření budou smazána. V případě požadavku zveřejnění komerčních inzerátů nás prosím nejdříve kontaktujte na naší adrese.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 24 názorů)

Jonáš22.11.2015 v 11:22
Strašně se s manželkou stydíme, je taková masáž i pro nás?

Marta+maser Ladi*24.08.2005 v 19:32
Ahoj Denisko, Richarde a vsichni tantrici v Cechach. Zdravime Vas z Anglie. Po vecerech vyuzivame zkusenosti a znalosti, ktere jsme nabyli na Vasem kurzu masazi v Koline. Mame tu jednoho spolutantrika, se kterym trenujeme a zkusenosti jsme vyuzili i v praxi, kdyz jsme meli moznost masirovat polske obcany, kteri tu rovnez pracuji. Dekujeme za vse a vsem, kteri se hlasi k Vam na tantru prejeme, aby se jim to libilo tak jako nam. Ladi a p.Novakova

Honza15.06.2005 v 12:05
Chci se zúčastnit kurzu tantrických masáží v září a říjnu 2005. Rád bych tam šel s partnerkou, takže milé dámy, pokud máte zájem prosím napište mi na e-mail. Jsem elegantní, pohledný, sportovní postavy, středního věku, umím klasické, sportovní a lymfatické masáže. Těším se na Vaše odpovědi. Přeji hezký den, Honza

Zuzana15.06.2005 v 00:41
Ráda bych se milovala bez omezení a s plným prožitkem, ale zároveň se bojím výsledku - nežádoucího těhotenství. Vím, že tento problém řeší už mnoho generací a ani dnešní postoj sexuologů - použij antikoncepci a užij si - nepřináší řešení. Mám pocit, že celý život, lásku, milování a zrození špatně chápu, když mám tento problém. Jak se na to dívají tantrici? Moc děkuji za radu.

Dionyska/ Denisa31.05.2005 v 15:36
Ahoj Romane,v dohledne dobe zadne seminare na Ostravsku neplanujeme. Pokud te zajimaji tanztra masaze, doporucujeme udelat si vylet do Kolina, kde budeme mit v zari a rijnu dalsi kurzy :-)Denisa a Richard

Dionyska31.05.2005 v 15:34
Ahoj Danusko a Pajo,

skupiny tantry s nami vam muzou pomoct se na zarlivost otevrene podivat, jit do pocitu, ktere jsou s tim spojene a ktere jsou za tim. Naucit se vnimat sama sebe, co citim, jak je to spojene s mym partnerem/ partnerkou.
Tematem zarlivosti jsme se hodne zabyvali a zname cesty, jak s ni pracovat. Myslim, ze by vam nase skupiny pomoct mohly.

Denisa

Roman06.05.2005 v 06:50
Ahoj,
jsem z Ostravy a váš server a obdobné čtu už druhý rok.Chtěl bych se naučit příjemným masážím a využití energie.Již rok praktikuji tai chi a teď se začínám věnovat waijitsu.
Bouhžel Ostrava ač velké město,nemá kurzy Tantry a masáží.Nebo ano a já špatně hledám?Neuděláte výjezdní zasedání pro mimopražský venkov.Ahoj a díky za odpověď.

Danuška27.04.2005 v 05:32
Zaujali mě vaše stránky a informace o tantře.Mám pocit,že jsem dost harmonická, otevřená bytost, ale někdy mě vnitřně zžírá žárlivost.Stejný problém má i muj partner. Mohla by nám účast na vašem setkání pomoci?Předem děkuji za odpověď.Danuška a Pája

Dionyska12.04.2005 v 20:00
Ahoj Libore,
další kurzy tantra masáží (Umění doteku a navazující pokročilý Joni a lingam) pořádáme 23.-25.9. a 7.-9.10. Kurzy na sebe navazují, v Umění doteku předáváme učení masáže těla a tantrické principy, v Joni a lingam se pak věnujeme masáži pohlaví a práci s energií ve vzrušení.
Denisa/ Dionýska

milan11.04.2005 v 12:25
srdečne pozdravujem účastníkov velikonočného víkendu s Tantrou v Kolíně. Bol to nevyslovitelne prekrásný zážitok stretnúť tak milých, pohodových a tolerantných ľudí, čo už samo o sebe bola výhra, že som sa mohol zúčastniť. Dúfam, že to čo som ja od nich načerpával, tak iste pocítili z mojej strany a chcel by som sa práve s touto partiou určite ešte stretnút pri ďalších podobných akciách. Denisa a Richard takto ladené aktivity potrebuje mnoho mnoho ľudí a preto držím palce v napredovaní a teším sa na ďalšie termíny. Veď prirozenosti, ktorá tu vládla pri dotykoch, masážách, cvičeniach a v nahote účastníkov, nikdy nie je dosť. A posledný večer bol ťažko opisatelný. Odchádzal som plný dojmov, energie a ako som pocítil aj u ostatných to tak podobne rezonovalo a ťažko sa nám na nadraží lúčilo. Ďakujem a odporúčam ešte stále váhajúcím.

PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY- NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zveřejněno 01.01.2004 v 22:28 hodin